dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Lublin. Szkolenie z praw człowieka i przeciwdziałania dyskryminacji

Organizatorzy zapraszają nauczycieli i nauczycielki oraz aktywistów i aktywistki na 16-godzinne szkolenie z podstaw praw człowieka, przeciwdziałania dyskryminacji z elementami wrażliwości kulturowej. Czas: 10 grudnia i 17 grudnia (szkolenie ma charakter dwudniowy, pracujemy w godzinach 9:00 - 17:00).

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): MM, lublin.ngo.pl

2017-12-08, 08.54

Główne obszary tematyczne szkolenia dotyczą zrozumienia mechanizmów dyskryminacji, poszerzania świadomości o działaniach antydyskryminacyjnych oraz pogłębienia własnej wrażliwości międzykulturowej.

Szkolenie jest częścią projektu "Poznajmy się" finansowanego przez Urząd Miasta Lublin, realizowanego przez Stowarzyszenie Homo Faber, Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu i Stowarzyszenie "Dla Ziemi". "Poznajmy się" to autorski program edukacyjny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych przybliżających kulturę pochodzenia studentów zagranicznych studiujących w Lublinie.

Celem projektu jest dostarczenie faktycznej, rzeczowej wiedzy na temat krajów pochodzenia najliczniejszych grup cudzoziemców-studentów mieszkających w Lublinie. pełne info wraz z linkiem do zapisów TUTAJ

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

data wydarzenia: od 2017-12-10 do 2017-12-17
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.