dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Warsztat rozwojowy dla kobiet "Zbocz ze szlaku"

Warsztat rozwojowy dla kobiet "Zbocz ze szlaku". Warsztat będzie czasem, który ułatwi Wam skupienie się na sobie, zadbanie o swoje potrzeby. Zajęcia odbędą się 7 grudnia (czwartek) w godzinach 17:30-20:30, w siedzibie Fundacji Atalaya na ulicy Wolskiej 66/39 w Warszawie. Koszt warsztatu to 30 złotych od osoby. Zapisu można dokonać pod adresem fundacja@atalaya.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Anna Grygalewicz

2017-11-29, 08.43

Wędrujemy po górach naszego życia, skupieni na celu, który mamy osiągnąć. Jednak warto czasem zboczyć z obranego szklaku, zatrzymać się na chwilę, rozejrzeć naokoło. Podczas warsztatów będziemy mogły wspólnie przyjrzeć się bliżej naszym emocjom i wydarzeniom, które nas ukształtowały. Dlaczego jesteśmy właśnie w tym miejscu?

Proponujemy Wam, abyście zrobiły sobie przerwę od codzienności w tym szalonym, świątecznym okresie, który wymaga od nas ciągłych działań na rzecz innych. Warsztaty będą czasem, który ułatwi Wam skupienie się na sobie, zadbanie o swoje potrzeby. Może wtedy razem obudzimy w sobie siłę do dalszej wędrówki?

Warsztat odbędzie się 7 grudnia (czwartek) w godzinach 17:30-20:30, w siedzibie Fundacji Atalaya na ulicy Wolskiej 66/39 w Warszawie.
Koszt warsztatu to 30 złotych od osoby.
Zapisu można dokonać pod adresem . Liczy się kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona.

Prowadzące:

Anna Brymora - trener, psycholog, koordynator projektów, nauczycielka, studentka seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Prowadziła liczne warsztaty edukacyjno-rozwojowe dla dzieci oraz dla młodzieży m.in.: "Empatia w edukacji", "Trampolina: program rozwoju ścieżki zawodowej”, "W kontakcie". Zorganizowała również wyjazdy edukacyjno-wychowawcze dla wychowanków domów dziecka w wieku 6-17 lat. Obecnie koordynuje młodzieżowy projekt w ramach Erasmus+ skierowany do młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym. Anna Grygalewicz - absolwentka psychologii na SWPS, obecnie studentka studiów podyplomowych CSR na Akademii Leona Koźmińskiego. Zawodowo zajmuje się copywritingiem i komunikacją w korporacji. Z trzecim sektorem związana od 2016 r. kiedy dołączyła do Fundacji Atalaya jako wolontariuszka. W ramach wolontariatu prowadziła warsztaty dla dorosłych "Miej Zielone Pojęcie" i "Wartości Życia". Współprowadziła także warsztaty edukacyjno-rozwojowe dla młodzieży: "Co nas uzależnia?: Profilaktyka narkotykowa", "Empatia w edukacji" oraz "Trampolina: program rozwoju ścieżki zawodowej”.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Fundacja Atalaya, Wolska 66/39, 01-134 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: 2017-12-07
organizator: Fundacja Atalaya
adres: Wolska 66 lok. 39, 01-134 Warszawa-Wola, woj. mazowieckie
tel.: 665 312 958, e-mail: fundacja@atalaya.pl
www: http://www.atalaya.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.