dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Warsztaty "Towarzyszenie w bólu i odchodzeniu osobie chorej na chorobę Alzheimera"

Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich" zaprasza do udziału w 54. spotkaniu z cyklu „Przystanek Alzheimer”, które zostanie poświęcone tematyce bólu i odchodzenia. Bezpłatne spotkanie odbędzie się 25 listopada 2017 roku, w godz. 11.00-15.00, w siedzibie Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich”. Obowiązują zapisy: przystanekalzheimer@gmail.com, ewentualnie telefonicznie pod numerem telefonu: 518 371 552.

Wiadomość archiwalna

A A A

2017-11-20, 08.52

Zapraszamy do udziału w 54. spotkaniu z cyklu „Przystanek Alzheimer”, które zostanie poświęcone tematyce bólu i odchodzenia.

Temat śmierci i bólu to bardzo często pomijane zagadnienia, choć są niezwykle istotne i nierozerwalnie związane z naszą egzystencją. Warto pochylić się nad tymi zagadnieniami, aby przemyśleć wiele spraw i przygotować się, jeżeli można użyć takiego określenia, na odchodzenie bliskich nam osób. Towarzyszenie im w tych, najtrudniejszych z doświadczeń.

Spotkanie poświęcone tym problemom będzie miało charakter czterogodzinnego warsztatu i zostanie poprowadzone nietypowo, bo w sobotę, a nie w czwartek, jak ma w zwyczaju spotykać się Przystanek Alzheimer.

Warsztaty poprowadzi doświadczona w tym temacie psycholog – Jolanta Kondej.

Wszystkie osoby, zainteresowane udziałem w warsztatach, prosimy o kontakt celem zapisania się na listę uczestników. Ze względu na dosyć kameralny charakter spotkania, liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 25 listopada 2017 roku, w godz. 11.00-15.00 w siedzibie Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich” przy ulicy Gen. Władysława Andersa 13.

Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia należy kierować na adres:, ewentualnie telefonicznie pod numerem telefonu: 518 371 552. Warsztaty są bezpłatne.

Uwaga! W zgłoszeniu proszę podać: imię, nazwisko, adres e-mail i telefon kontaktowy.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: siedziba Stowarzyszenia "mali bracia Ubogich"
data wydarzenia: 2017-11-25
organizator: Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich"
adres: Gen. Andersa 13, 00-159 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
tel.: 22 635 13 64, e-mail: info@malibracia.org.pl
www: http://www.malibracia.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.