dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Węgorzewo, Gołdap. Zapachnie świętami - spotkania z ekonomią społeczną

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi, zaprasza na kolejne tej jesieni spotkania z ekonomią społeczną, które odbędą się 24 listopada w Węgorzewie i 25 listopada w Gołdapi. W planie spotkania warsztaty rękodzielnicze z zakresu m.in. zdobienia bombek i choinek, ozdabianie lampionów metodą decoupage. Zajęcia są bezpłatne.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Paulina Zajkowska

2017-11-13, 08.52

Tradycyjnie już w okresie przedświątecznym proponujemy Państwu udział w warsztatach wprowadzających w wyjątkowy i magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Pomoże nam w tym: zdobienie bombek i choinek, ozdabianie lampionów i pudełek na prezenty metodą decoupage oraz tworzenie stroików metodą karczocha i piórami. Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami tego popołudnia, podczas którego nie tylko poznacie Państwo praktyczny wymiar ekonomii społecznej, ale też będziecie mieli okazję do wykonania niepowtarzalnych przedmiotów, które po zakończeniu warsztatów pozostaną Państwa własnością.

Warsztaty w Węgorzewie:

Warsztaty poprowadzą przedstawiciele Stowarzyszenia Aktywne Spytkowo, którzy opowiedzą także o swojej działalności na rzecz lokalnej społeczności. O poczęstunek dla uczestników zadba zaś Spółdzielnia Socjalna Węgorzewianka.

Na spotkanie zapraszamy mieszkańców powiatu węgorzewskiego.

Data: 24 listopada 2017 r.

Czas trwania warsztatów: 4 godziny (15.30 - 19.30)

Miejsce: sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Węgorzewie, ul. 3 Maja 17B

Tematyka: zdobienie bombek i choinek, ozdabianie lampionów i pudełek na prezenty metodą decoupage oraz tworzenie stroików metodą karczocha i piórami.

Warsztaty w Gołdapi:

Warsztaty poprowadzą przedstawicielki Stowarzyszenia Żytkiejmska Struga, które zadbają także o słodki poczęstunek dla uczestników spotkania.

Na spotkanie zapraszamy mieszkańców powiatu gołdapskiego.

Data: 25 listopada 2017 r.

Czas trwania warsztatów: 4 godziny (10.00 - 14.00)

Miejsce: aula OSiR przy ul. Partyzantów 31 w Gołdapi

Tematyka: tworzenie stroików bożonarodzeniowych, ozdabianie lampionów metodą decoupage oraz tworzenie kartek świątecznych metoda quillingu.

Warsztaty są bezpłatne, aby wziąć w nich udział wystarczy wypełnić i przesłać na adres mailowy lub pocztą tradycyjną do biura OWES ul. Małeckich 3 lok. 1, 19-300 Ełk dostępny poniżej formularz zgłoszeniowy.

Ilość miejsc ograniczona, o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o spotkaniach udziela Paulina Zajkowska pod nr tel. 87/737 74 82.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

data wydarzenia: od 2017-11-24 do 2017-11-25
organizator: Stowarzyszenie Adelfi
adres: Małeckich 3, lok. 1, 19-300 Ełk,
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.