dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Leszno. Szkolenie „Mobilizowanie ludzi do działania”

Grupa, która potrafi ze sobą współdziałać i sprawnie dążyć do wspólnego celu to marzenie każdego szefa. Jak zmobilizować ludzi do działania i sprawić, by komunikacja grupowa przebiegała bez zakłóceń? Centrum PISOP w Lesznie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się 22 listopada w Lesznie w godzinach 8.30 – 15.30.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Beata Zabroni

2017-11-07, 08.54

Szkolenie pn. „Mobilizowanie ludzi do działania”, które poprowadzi Ewa Gałka, Prezeska Centrum PISOP, swoim programem obejmuje m.in. takie zagadnienia jak:

- organizacja pracy zespołowej, roli grupowych
- dbanie o skuteczną komunikację
- mobilizacja i organizacja grupy wokół wybranych celów
- zasady skutecznego działania w społeczności lokalnej
- nawiązywanie współpracy, pozyskiwanie osób i partnerów do działania.

Szkolenie kierowane jest do podmiotów ekonomii społecznej (stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych) z subregionu leszczyńskiego (powiaty: leszczyński, gostyński, rawicki, kościański, wolsztyński).

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o wypełnienie dołączonego do wiadomości formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres mailowy: lub faksem pod numerem 65 520 78 86 najpóźniej do 17 listopada br. Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zapewnia materiały szkoleniowe, poczęstunek oraz świadectwo uczestnictwa w szkoleniu.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 65 520 78 86.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu pn. „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu pn. „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Wiadomość pochodzi z serwisu regionalnego wielkopolska.ngo.pl

miejsce: Leszno, Ul. Pl. Metziga 26/6, 64-100 Leszno, woj. Wielkopolskie
data wydarzenia: 2017-11-22
organizator: Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich "PISOP"
adres: Plac Metziga 26 lok. 6, 64-100 Leszno, woj. WP
tel.: 65 520 78 86, faks: 65 520 78 86
e-mail: pisop@pisop.org.pl
www: http://www.pisop.org.pl 
źródło: Centrum PISOP
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.