dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Poznań. Szkolenie „choć/dź, zobacz!”. Edukacja artystyczna w przestrzeni miasta

Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT zaprasza do udziału w szkoleniu, na którym przybliżymy edukację artystyczną w przestrzeni miasta dla dzieci w wieku przedszkolnych i wczesnoszkolnym. Pokażemy, jaki wpływ ma kształcenie artystyczne na rozwój dzieci i co dzięki niemu zyskują. Bezpłatne zajęcia odbędą się 29 listopada 2017 w Poznaniu.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Anna Gruszka

2017-10-23, 08.52

Zaprezentujemy dobre praktyki działań edukacyjnych związanych z miastem i sztuką. Po raz pierwszy zaprezentujemy również Przewodnik „choćdź, zobacz!” po Trakcie Królewsko-Cesarskim dla dzieci. Każdy z uczestników/-czek otrzyma pakiet egzemplarzy Przewodnika po Trakcie Królewsko-Cesarskim dla swoich podopiecznych.

Odbiorcy: wszystkie osoby zainteresowane ciekawym spędzaniem czasu z dziećmi w szczególności: nauczyciele/-ki edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, opiekunowie/-ki świetlic, instruktorzy/-ki domów kultury, opiekunowie/-ki placówek wychowawczych, bibliotekarze/-ki, pedagodzy/-żki, rodzice i dziadkowie.

Termin: 29 listopada 2017 r. godz. 17.00-19.00

Miejsce: sala wielofunkcyjna w Bramie Poznania (ul. Gdańska 2, Poznań)

Zapisy: udział jest bezpłatny, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym pod nr 61 647 7627 lub poprzez e-mail:

Przewodnik „choćdź, zobacz!” został wypracowany razem z dzieci z przedszkola „Przyjaciele Włóczykija” i ze szkoły podstawowej nr 51 w Poznaniu. Wspólnie z rodzinami z dziećmi również sprawdzaliśmy, jak z niego korzystać. Więcej informacji o projekcie jest tutaj http://trakt.poznan.pl/pl/choc-zobacz-przewodnik-po-trakcie-krolewsko-cesarskim-jako-artystyczny-projekt-partycypacyjny-dla-dzieci/

Fotorelację z wypraw można zobaczyć tutaj http://trakt.poznan.pl/pl/chocdz-zobacz-relacja-z-wypraw-dla-rodzin/

Szkolenie odbywa się w ramach projektu: „choć, zobacz! Przewodnik po Trakcie Królewsko-Cesarskim jako artystyczny projekt partycypacyjny dla dzieci” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Brama Poznania ICHOT, Gdańska 2, 61-123 Poznań, woj. wielkopolskie
data wydarzenia: 2017-11-29
organizator: Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT
adres: Gdańska 2, 61-123 Poznań, woj. wielkopolskie
tel.: 795442307, e-mail: anna.gruszka@trakt.poznan.pl
www: http://www.bramapoznania.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.