dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Pisz. Jesienne warsztaty z ekonomią społeczną

Filcowanie lnianych toreb, ozdabianie szklanych słoików metodą decoupage oraz tworzenie dyniowych lampionów - to wszystko czeka na uczestników bezpłatnych warsztatów z ekonomią społeczną, które odbędą się 26 października w Piszu. Na spotkanie zaprasza Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Paulina Zajkowska

2017-10-17, 08.51

Przed nami kolejne spotkanie z ekonomią społeczną w praktyce, organizowane przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi. Mieszkańcy Pisza i okolic wezmą udział w warsztatach rękodzielniczych prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Społeczne Spółdzielnię Socjalną Lepiej z Miłek. Przedstawiciele tej spółdzielni opowiedzą o swojej działalności, a także pomogą wykonać każdemu uczestnikowi spotkania niebanalne przedmioty. Każdy z nich spróbuje swoich sił w filcowaniu torby lnianej, a także ozdobi szklany słoik metodą decoupage. Dla chętnych do słoiczków dorzucimy ziółka - mogą przydać się w każdej chwili podczas jesiennej słoty. Na koniec własnoręcznie wykonamy lamipon z dyni. Wszystkie wykonane podczas warsztatów przedmioty przechodzą na własność wytwórców.

W przerwie pomiędzy warsztatami będzie można napić się pysznej herbaty ziołowej - wytwarzanej z ziół zebranych i ususzonych przez Spółdzielnię Socjalną Lepiej.

Na spotkanie zapraszamy mieszkańców powiatu piskiego.

Czas trwania warsztatów: 4 godziny (15.30 - 19.30)

Miejsce: Piski Dom Kultury, Plac Daszyńskiego 16

Warsztaty są bezpłatne, aby wziąć w nich udział wystarczy wypełnić i przesłać na adres mailowy lub pocztą tradycyjną do biura OWES ul. Małeckich 3 lok. 1, 19-300 Ełk dostępny poniżej formularz zgłoszeniowy.

Ilość miejsc ograniczona, o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o spotkaniach udziela Paulina Zajkowska pod nr tel. 87/737 74 82 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Piski Dom Kultury, Plac Daszyńskiego 16, woj. warmińsko-mazurskie
data wydarzenia: 2017-10-26
organizator: Stowarzyszenie Adelfi
adres: Armii Krajowej 6 lok. 9, 19-300 Ełk, woj. WN
tel.: 698 673 496, e-mail: stowarzyszenie@adelfi.pl
www: http://adelfi.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.