dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Poznań. Arteterapia - warsztaty dla ciekawych świata i swoich emocji

Fundacja Jezuickiego Ośrodka Kultury i Rozwoju "Vinea" zaprasza na niezwykłe warsztaty, na których możesz spotkać się z pokładami własnej twórczej energii oraz poprawić komunikację ze sobą i z innymi. Zajęcia odbędą się 18 listopada 2017 w Poznaniu. Udział płatny.

autor(ka): Iwona Mikołajczyk

2017-10-12, 08.43

Opis: Arteterapia to szeroko rozumiana terapia przez sztukę, posługuje się wieloma technikami skupiającymi się wokół różnych dziedzin sztuki, ekspresji twórczej a także mających związek z „pięknem przyrody”.

Są sytuacje w których trudno jest nam coś wyrazić słowami, są relacje, które są trudne do opisania. Jeśli chcesz nauczyć się innych form ekspresji, jeśli jest Ci bliskie pragnienie tworzenia i chcesz uwolnić swoją wyobraźnię, zapraszamy Cię na te warsztaty. W bezpiecznych warunkach wspólnej zabawy będziemy rozwijać umiejętności interpersonalne, własną spontaniczność i wyrażanie siebie, poprzez takie ćwiczenia jak :

  • rozpoznawanie własnych granic
  • oswajanie własnych emocji
  • weryfikacja obrazu samego siebie

Nie zabraknie elementów działań plastycznych przy których nie są wymagane żadne umiejętności ani talent. Zapraszamy na niezwykłe warsztaty na których możesz spotkać się z pokładami własnej twórczej energii oraz poprawić komunikację ze sobą i z innymi.

Czas trwania: 10.00 - 18.00.

Koszt uczestnictwa: 120 zł

Prowadzący:

Małgorzata Żak – absolwentka Wychowania artystycznego na UMCS w Lublinie i Studiów Podyplomowych z Arteterapii. Prowadzi warsztaty z kreatywności i twórczości dla młodzieży i dorosłych min. dla liderów duszpasterstwa akademickiego, współprowadząca grupę arteterapeutyczną w Poznaniu. Nadal rozwija swoje umiejętności w Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży.

Marta Lewandowska-Harasimowicz – absolwentka Podyplomowych Studiów - Fotografia i Informacja Obrazowa, pasjonatka kultury i rozwoju osobistego.

Zapisy i dodatkowe informacje na stronie: www.vinea.org.pl

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Poradnia Vinea, Szewska 18 a, 61-760 Poznań, woj. WP
data wydarzenia: 2017-11-18
organizator: Fundacja Jezuickiego Ośrodka Kultury i Rozwoju "Vinea"
adres: Szewska 18, 61-760 Poznań, woj. WP
tel.: 61 852 50 76, e-mail: fundacja@vinea.org.pl
www: http://www.vinea.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.