dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Cykl warsztatów w projekcie "Ogrody Różnorodności"

Projekt "Ogrody Różnorodności" Stowarzyszenia dla Rodzin skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat z dzielnicy Targówek, Praga Północ oraz Białołęka. Bezpłatne zajęcia będą się odbywały do czerwca 2018 r.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Milena E.

2017-10-04, 08.53

Zadanie dotyczy edukacji kulturalnej, wielokulturowej, kształtowania zrozumienia i poszanowania dla innych kultur, narodowości, religii. Projekt zawiera różnorodne zajęcia, wykorzystuje wielorakie techniki i metody pracy z dziećmi i młodzieżą. Zadanie zakłada aktywne wychodzenie do uczestników, realizacje części zajęć w środowisku otwartym, włączanie i animowanie grupami mieszkańców ze środowiska lokalnego, budowanie poczucia odpowiedzialności za swoje miejsce zamieszkania. Opiera się na współpracy różnorodnych osób i placówek ze środowiska lokalnego w tym szczególnie współdziałania: szkół, placówek kultury, organizacji pozarządowych, placówek wsparcia dziennego, pomocy społecznej, rodziców, rodzin.

Podczas interdyscyplinarnych zajęć pragniemy pobudzić kreatywność uczestników i ich rodzin, wzmocnić tożsamość lokalną, ale również kształtować tolerancję oraz szacunek wobec odmienności.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Stowarzyszenie dla Rodzin, Pszczyńska 26 m. 57, 03-690 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: od 2017-10-05 do 2018-06-30
organizator: Stowarzyszenie dla Rodzin
adres: Pszczyńska 26 m. 57, 03-690 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 22 253-49-47 / 518 452 047, e-mail: sdr.zapisy@interia.pl
www: http://www.stowarzyszeniedlarodzin.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.