dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Warsztat "Zagadnienia prawne związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstw społecznych"

NESsT oraz globalna firma prawnicza DLA Piper zapraszają do udziału w bezpłatnym warsztacie na temat prawnych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstw społecznych. Jeśli potrzebujesz wsparcia prawnika, chcesz skonsultować konkretne zagadnienie dotyczące Twojego przedsiębiorstwa społecznego, to wydarzenie dla Ciebie! Spotkanie odbędzie się 26 października, w godzinach 10-13 w warszawskim biurze DLA Piper Wiater sp.k. przy ulicy Pereca 1.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Gabriela Cichowicz

2017-10-02, 08.54

Na spotkaniu obecni będą eksperci DLA Piper, specjalizujący się między innymi w prawie podatkowym, prawie pracy, regulacjach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz prawa własności intelektualnej, którzy odpowiedzą na nadesłane wcześniej pytania dotyczące konkretnych aspektów prawnych, szczególnie istotnych dla rozwoju Twojego przedsiębiorstwa społecznego.

Spotkanie odbędzie się 26 października, w godzinach 10-13 w warszawskim biurze DLA Piper Wiater sp. k., przy ulicy Pereca 1. Agenda spotkania obejmuje:

10.00 – 10.30 Wprowadzenie do warsztatu, prezentacja dotychczasowej współpracy NESsT oraz DLA Piper na rzecz polskich przedsiębiorstw społecznych

10:30 – 13:00 Sesja warsztatowa – praca na konkretnych przykładach zagadnień zgłoszonych przez przedsiębiorstwa społeczne

W kooperacji z zespołem DLA Piper, który pro bono dzieli się ekspercką wiedzą z dziedziny przepisów prawa, chcemy wspólnie wspierać rozwój ekonomii społecznej i przyczyniać się do profesjonalizacji działań podmiotów tego sektora. Październikowe spotkanie, jest kontynuacją trwającej od 2015 roku współpracy NESsT i DLA Piper, która zaowocowała miedzy innymi stworzeniem serii poradników prawnych dla przedsiębiorstw społecznych. Zapraszamy do zapoznania się z publikacjami na stronie: www.nesst.org/polska/prawo.

W celu potwierdzenia udziału w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie: bit.ly/prawoPES. Zgłoszenie powinno zawierać krótki opis konkretnego zagadnienia, które chcesz omówić, co umożliwi prawnikom przygotowanie się do warsztatu!

Na zgłoszenia wraz z opisanym problemem prawnym czekamy do 22 października 2017 roku.

W razie pytań prosimy o kontakt z Gabrielą Cichowicz, Menedżerką Portfolio NESsT w Polsce: .

Serdecznie zapraszamy! Zespół NESsT

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: DLA Piper , ul. Pereca 1, Warszawa,
data wydarzenia: 2017-10-26
organizator: NESsT
e-mail: gcichowicz@nesst.org
www: http://www.nesst.org 
źródło: NESsT
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.