dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Izabelin. Szkolenie dla nauczycieli "17 Celów Zrównoważonego Rozwoju"

Bezpłatne szkolenie dla nauczycieli w ramach projektu "Kampinoskie Bagna" odbędzie się 6 października w Centrum Edukacyjnym Kampinoskiego Parku Narodowego (ul. Tetmajera 38, 05-080 Izabelin). W trakcie szkolenia dr Anna Batorczak z Uniwersytetu Warszawskiego będzie przekazywać metody i całościowe podejście do edukacji związanej z 17 Celami Zrównoważonego Rozwoju. Projekt współfinansowany ze środków LIFE+, NFOŚiGW i WFÓŚiGW.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Elleni Vendras

2017-09-22, 08.54

REC Polska i Kampinoski Park Narodowy pragną zaprosić Państwa do udziału w czwartym szkoleniu skierowanych do nauczycieli, w ramach projektu KAMPINOSKIE BAGNA. Szkolenie odbędzie się 6 października 2017 r. (10-13 godz.). W trakcie szkolenia dr Anna Batorczak z Uniwersytetu Warszawskiego (Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem) będzie przekazywać metody i całościowe podejście do edukacji związanej z 17 Celami Zrównoważonego Rozwoju. Dla uczestników projektu przewidziane są różnorodne materiały szkoleniowe.

Zajęcia będą organizowane w Centrum Edukacyjnym w Kampinoskim Parku Narodowym w Izabelinie (ul. Tetmajera 38, 05-080 Izabelin).

Celem projektu KAMPINOSKIE BAGNA jest ochrona i renaturyzacja mokradeł obszaru Natura 2000 „Puszcza Kampinoska”. Cel ten realizowany jest poprzez poprawę uwilgotnienia wybranych fragmentów Puszczy Kampinoskiej, zahamowanie sukcesji wilgotnych siedlisk otwartych oraz minimalizowanie pól konfliktów pomiędzy ochroną przyrody i rozwojem społeczności lokalnych. W projekt zaangażowani są następujący partnerzy: Kampinoski Park Narodowy, Instytut Technologiczno-Przyrodniczy, REC Polska, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego. Projekt jest współfinansowany ze środków LIFE+ oraz NFOŚiGW. Więcej informacji o projekcie na stronie www.kampinoskiebagna.pl.

Szkolenia są organizowane przez REC Polska przy współudziale Kampinoskiego Parku Narodowego. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go do 2 października na adres: .

Serdecznie zapraszamy!

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Kampinoski Park Narodowy, ul. Tetmajera 38, 05-080 Izabelin, woj. Mazowieckie
data wydarzenia: 2017-10-06
organizator: Regionalne Centrum Ekologiczne na Europę Środkową i Wschodnią, Krajowe Biuro w Polsce
adres: Grójecka 22/24 lok. 36, 02-301 Warszawa-Ochota, woj. mazowieckie
tel.: 22 8238459, faks: 22 8229401
e-mail: Poland@rec.org
www: http://rec.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.