dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Szczecin. Szkolenie "Darczyńco, gdzie jesteś?"

Fundraising w organizacji to bardzo ważny temat. Jak szukać alternatyw finansowania? Jak zdobywać zaufanie i przyjaźń darczyńców? Fundacja Sektor 3 zaprasza na bezpłatne szkolenie „Darczyńco, gdzie jesteś?”, które poprowadzi Jerzy Mika – prezes Polskiego Stowarzysznia Fundraisngu. Zajęcia odbędą się 29 września 2017 w Szczecinie.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Jan Karpierz

2017-09-20, 08.54

A kim jest nasz idealny darczyńca? Gdzie możemy go spotkać i jak przekonać do wsparcia właśnie naszej organizacji?Podczas piątkowego szkolenia, wybrana grupa uczestników pozna część alternatywnych źródeł finansowania dla NGO ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień i sposobów współpracy z darczyńcami indywidualnymi.

Darczyńco gdzie jesteś? Kiedy: 29 września (piątek), 11.00 – 19.00
Gdzie: sala multimedialna, Sektor 3 Szczecin
Formularz zgłoszeniowy

Szkolenie poprowadzi Pan Jerzy Mika – Prezes Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu, trener, coach. Podejmujący tematy organizacji, zarzadzania, fundraisingu. Często pracuje przeprowadzając organizacje i firmy przez zmiany. Zmiana to ulubiony temat. Tak jak rozwój osobisty i zarządzanie sobą w czasie. Pracownik naukowy Uniwersytetu (do 1999 roku) Prezes Towarzystwa Alternatywnego Kształcenia w Opolu. (w XX wieku.) Szef Szkoleń a następnie Prezes Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu. Instruktor Harcerski, nauczyciel, wychowawca. Przedsiębiorca. Od ponad 30 lat związany z organizacjami trzeciego sektora. Ojciec i mąż. Żeglarz i kierowca. Lubi ludzi.

Trener zarządzania i konsultant wielu organizacji społecznych, fundacji i stowarzyszeń, administracji samorządowej. Współpracownik Towarzystwa Doradczego Ryszard Stocki, audytor projektu NPI – audyt organizacyjny. Trener i konsultant programu naprzemiennego kształcenia inżynierów Silesianum Professional. Coach w systemie kształcenia ICAM. Właściciel firmy szkoleniowej.

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy:

  • zapoznać się z regulaminem szkoleń (LINK),
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod (LINK),
  • potwierdzić swoją obecność na szkoleniu po otrzymaniu maila z informacją o zakwalifikowaniu.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail Na zgłoszenia czekamy do 27 września do godziny 13.00, informacje nt. zakwalifikowania prześlemy tego samego dnia. Serdecznie zapraszamy!

UWAGA! SCWOP Sektor 3 zastrzega sobie prawo do:

  • nieprzyjmowania zgłoszeń od osób, które w przeszłości zostały zakwalifikowane do uczestnictwa w innym szkoleniu i nie wzięły w nim udziału bez uprzedniego zawiadomienia o nieobecności.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Sektor 3 Szczecin, Wojska Polskiego 63, 71-450 Szczecin, woj. Zachodniopomorskie
data wydarzenia: 2017-09-29
organizator: Fundacja Sektor 3
adres: Aleja Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin, woj. ZP
tel.: 91 350 82 99, e-mail: biuro@sektor3.szczecin.pl
www: http://www.sektor3.szczecin.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.