dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Lublin. Bezpłatne szkolenie "Prawo zamówień publicznych dla pracowników przedsiębiorstw społecznych"

Bezpłatne szkolenie z zakresu prawa zamówień publicznych z perspektywy oferenta dla pracowników przedsiębiorstw społecznych w tym spółdzielni socjalnych. Miejsce organizacji: Lublin lub inna miejscowość na terenie województwa lubelskiego. Dodatkowo bezpłatne usługi doradcze w zakresie udziału przedsiębiorstw społecznych w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Ewa Karpiuk

2017-08-17, 13.46

Pracowników przedsiębiorstw społecznych, w tym spółdzielni socjalnych zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Prawo zamówień publicznych z perspektywy oferenta dla pracowników przedsiębiorstw społecznych" o programie dostosowanym do potrzeb przedsiębiorstw społecznych, realizowanym w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu oferujemy również bezpłatne usługi doradcze i eksperckie związane z przygotowaniem pełnej dokumentacji niezbędnej do złożenia przez reprezentowane przez uczestników przedsiębiorstwa społeczne oferty w trwającym postępowaniu przetargowym, w tym również postępowaniu odwoławczym.

Formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie dostępne są na stronie http://www.lfr.lublin.pl/projekty/skutecznie-i-profesjonalnie-przedsiebiorstwa-spoleczne-w-zamowieniach-publicznych/

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Lublin, woj. lubelskie
data wydarzenia: od 2017-09-01 do 2017-12-31
organizator: Lubelska Fundacja Rozwoju
adres: Rynek 7, 20-111 Lublin, woj. lubelskie
tel.: 81 528 53 24, e-mail: przedsiebiorstwaspoleczne@lfr.lublin.pl
www: http://www.lfr.lublin.pl/projekty/skutecznie-i-profesjonalnie-przedsiebiorstwa-spoleczne-w-zamowieni 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.