dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Przedmieście Oławskie, Wrocław. Bezpłatne warsztaty samoobrony i asertywności dla dziewcząt

Zapraszamy na warsztaty samoobrony i asertywności dla dziewcząt) WenDo! WenDo pomaga dziewczynkom i nastolatkom w podniesieniu pewności siebie i poczucia własnej wartości, dbaniu o swoje granice, odmawianiu i samoobronie w sytuacjach zagrażających ich bezpieczeństwu, obronie i rozpoznaniu sytuacji, które uderzają w ich godność i decyzyjność.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Lena Bielska

2017-08-16, 15.34

Zapraszamy na warsztaty samoobrony i asertywności dla dziewcząt) WenDo! Warsztat przygotowany jest dla dziewcząt w wieku 8-11 lat, które mieszkają na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu i najbliższych okolicach. Warsztat finansowany i organizowany jest w ramach projektu grupy nieformalnej w Pracowni Komuny Paryskiej 45. Celem projektu jest zwiększenie oferty edukacyjnej dla dzieci mieszkającyh w dzielnicy Wrocławia: Przedmieście Oławskie.

WenDo pomaga dziewczynkom i nastolatkom w podniesieniu pewności siebie i poczucia własnej wartości, dbaniu o swoje granice, odmawianiu i samoobronie w sytuacjach zagrażających ich bezpieczeństwu, obronie i rozpoznaniu sytuacji, które uderzają w ich godność i decyzyjność.

Podaruj swojej córce warsztat, jeśli chcesz aby nauczyła się:
• skutecznej, spójnej, asertywnej komunikacji
• rozpoznawania i diagnozowania sytuacji przekraczania granic
• podejmowania decyzji
• reagowania na sytuacje przekraczania granic, dyskryminację i przemoc ze względu na płeć i inne
• samoobrony fizycznej w sytuacjach ataku/napaści

WenDo uczy także, jak reagować na przemoc. Wzmacnia poczucie pewności siebie i poczucie własnej wartości. Pomaga rozwiązywać konflikty, przełamać stereotypy i obawy, poczucie winy i wstyd.

Zgłoszenia:
Lena Bielska
Tel. 605080777

Rodzice i/lub opiekunowie dziewczynek uczestniczących w warsztacie są zobowiązani podpisać zgodę w Pracowni Komuny Paryskiej 45 na uczetnictwo córki w zajęciach. Otrzymają też wtedy pakiet wiedzy odnosnie tego w jakich zajęciach uczestniczy dziecko oraz kontakty do trenerek.

Termin: 22-23 sierpień 2017 | Wrocław Godz.: 10.00-16.00 (wraz z przerwami)

Warsztaty są planowane jako całość, dlatego nie będzie możliwe dołączenie do grupy drugiego dnia lub tylko na kilka godzin pierwszego lub drugiego dnia.

Liczba miejsc ograniczona!

Kontakt do trenerek:
Lena Bielska
605080777

Anna Kozicka
508 952 971

Więcej na temat WenDo: http://wendo.org.pl/czym-jest-wendo/

Trenerki:

Lena Bielska Założycielka i prezeska Fundacji HerStory, gdzie zajmuje się historią i herstorią mówioną, edukacją antydyskryminacyjną i wielokulturową. Aktywistka Sieci Herstorycznej, doktorantka UMCS. Certyfikowana trenerka WenDo, trenerka antydyskryminacyjna i Consent, trenerka dramy stosowanej. Prowadzi warsztaty herstoryczne, gender a media, płeć a kino polskie i amerykańskie, płeć w reklamie - nieustannie szkoli się i rozwija w tych oraz nowych obszarach. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Rozmawia, czyta, pisze i pracuje też po angielsku i rosyjsku.

Anna Kozicka Trenerka WenDo. Ma wykształcenie pedagogiczne. Działa na rzecz edukacji antydyskryminacyjnej i praw człowieka. Posiada doświadczenie w pracy terapeutycznej. Współpracuje z redakcją magazynu Wysokie Obcasy. Jest Prezeską 9dwunastych. Pochodzi z Podlasia, a obecnie mieszka we Wrocławiu. Kocha góry. Marzy o świecie, gdzie wszystkie Istoty będą żyć w pokoju.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Pracownia Komuny Paryskiej 45, Komuny Paryskiej 45, Wrocław, woj. dolnośląskie
data wydarzenia: od 2017-08-22 do 2017-08-23
organizator: Lena Bielska
adres: Wrocław,
tel.: 605080777, e-mail: bielska.kat@gmail.com
www: https://www.facebook.com/LBielskaTrenerkaWendo/ 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.