dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Bezpłatny cykl webinariów: Grywalizacja 2017

To zgrywalizowany cykl bezpłatnych webinariów, którego celem jest podniesienie wiedzy i kompetencji mazowieckich organizacji pozarządowych, tym razem głównie w zakresie kompetencji miękkich takich, jak: umiejętność porozumienia bez przemocy w codziennej pracy organizacji, znajomość zasady empowermentu w prowadzonych działaniach, wrażliwość na mechanizmy dyskryminacji czy uważność w kwestii dostępności organizacji czy realizowanych projektów.

Wiadomość archiwalna

A A A

2017-08-10, 08.53
  • Pliki do pobrania
  • logo

Federacja Mazowia w partnerstwie z Fundacją Wspierania Edukacji i Rozwoju Innowatorium startuje z nowym projektem, w ramach którego serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym cyklu webinariów: Grywalizacja 2017.

Grywalizacja 2017 to zgrywalizowany cykl webinariów, którego celem jest podniesienie wiedzy i kompetencji przedstawicieli mazowieckich organizacji pozarządowych, tym razem głównie w zakresie kompetencji miękkich takich, jak: umiejętność porozumienia bez przemocy w codziennej pracy organizacji, znajomość zasady empowermentu w prowadzonych działaniach, wrażliwość na mechanizmy dyskryminacji czy uważność w kwestii dostępności organizacji czy realizowanych przez nią wydarzeń.

Grywalizacja 2017 ma charakter gry, której celem jest zdobycie jak najlepszych wyników podczas realizacji trzech typów zadań, które są ściśle ze sobą powiązane – aktywnego uczestnictwa w webinariach, rozwiązania testu wiedzy po każdym webinarium oraz zrealizowania zadania wdrożeniowego przygotowanego przez eksperta, które ma na celu wykorzystanie teorii w praktyce. Podczas gry obowiązuje specjalnie zaprojektowany system punktowy – wirtualne punkty i odznaki pokazujące bieżące osiągnięcia każdej uczestniczki i każdego uczestnika. Organizacje, które zajmą trzy pierwsze miejsca otrzymają nagrody w postaci 3 godzin specjalistycznego doradztwa w wybranym obszarze tematycznym dla swojej organizacji.

Kalendarium i tematy webinariów:

7/09 czwartek | godz. 18-21
Europejski Fundusz Społeczny dla mazowieckich ngosów: jak skorzystać z szansy? Prowadzący | Artur Wywigacz

14/09 czwartek | godz.18-21
Dialog w organizacji: jak budować porozumienie w sytuacji konfliktowej? Prowadząca | Izabela Meyza

28/09 czwartek | godz. 18-21
Dostępność w organizacji: czym i dla kogo jest oraz w jaki sposób się za to zabrać? Prowadząca | Maciek Augustyniak

04/10 środa | godz. 18-21
Nic o nas bez nas: czym jest zasada empowermentu w projekcie? Prowadząca | Justyna Dubanik

12/10 czwartek | godz. 18-21 Co widzisz na obrazku? Ćwiczenia z różnorodności Prowadząca | Lena Rogowska

Formularz rejestracyjny dostępny jest pod linkiem: Rejestracja. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 20 sierpnia 2017. Szczegółowe informacje o programie webinariów, ekspertach, kalendarium i regulamin gry znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce: Grywalizacja 2017. Projekt jest współfinansowany z Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

data wydarzenia: od 2017-09-07 do 2017-10-12
organizator: Federacja MAZOWIA
adres: Kredytowa 6 22, 00-062 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
tel.: 22 652 22 66, e-mail: mazowia@mazowia.org.pl
www: http://www.mazowia.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.