dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Szkolenie "Facebook Ads dla NGO - jak dotrzeć do wolontariuszy, darczyńców i potrzebujących"

Potrzebujesz dotrzeć do konkretnej grupy osób o podobnym stylu życiu, zainteresowaniach, lokalizacji? A może szukasz młodych i energicznych wolontariuszy z określonego regionu do swojej organizacji? Chcesz korzystać z reklamy w mediach społecznościowych przy ograniczonym budżecie? Fundacja TechSoup zaprasza na praktyczne szkolenie z Facebook Ads dla NGO, które odbędzie się 6 września 2017 w Warszawie. Udział płatny.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Patrycja Jachna

2017-08-30, 08.46
Szkolenie Facebook Ads dla NGO

Podczas szkolenia Facebook Ads dla NGO nauczysz się, w jaki sposób możesz dotrzeć do konkretnej grupy darczyńców, sympatyków czy wolontariuszy i wydać jedynie niezbędną kowtę. Doświadczony trener opowie, jak rozliczać płatności za reklamy, czy warto klikać w przycisk "promuj post" oraz doradzi, jaką strategię wybrać w przypadku organizacji reprezentowanych przez uczestników. TRENER:

Paweł Kujan Ekspert mediów społecznościowych z ponad 8-letnim doświadczeniem. Prowadzi kampanie reklamowe dla klientów publicznych i prywatnych w Polsce z wykorzystaniem Facebook Ads oraz zajmuje się kampaniami wizerunkowymi i efektywnościmi m.in. dla firm z branży nowych technologii. W prowadzonych kampaniach skupia się na automatyzacji działań, analizie behawioralnej grupy docelowej oraz efektywnym wykorzystaniu siły i potencjału społeczności serwisu z celami klientów.

PLAN SZKOLENIA:

1. Podstawy strategii reklamowej, czyli jak i z kim się komunikować? - Określanie grupy docelowej - Wyznaczanie celów - Mierzenie wyników kampanii przy użyciu głównych wskaźników 2. Portal Facebook w liczbach, czyli dlaczego Facebook Ads? 3. Przegląd systemu, czyli jak korzystać z Facebook Ads Manager? - Zakładanie konta reklamowego - Poznanie funkcjonalności systemu - Przygotowanie konta do pracy 4. Zakładanie kampanii reklamowych, czyli Facebook Ads w praktyce.

SZCZEGÓŁY:

Data: 6 września 2017 (środa) Czas trwania: 09:00 – 15:00 Koszt: 329 zł brutto za osobę Miejsce: TechSoup Polska ul. Bracka 25, Warszawa

REJESTRACJA:

Rejestracja na szkolenie przez formularz.

WIĘCEJ INFO: https://www.techsoup.pl/pl/item-details/1917/szkolenie-facebook-ads-dla-ngo

Zapraszamy!

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Fundacja TechSoup, Bracka 25,
data wydarzenia: 2017-09-06
organizator: Fundacja Techsoup
adres: Bracka 25, 00-028 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
e-mail: kontakt@techsoup.pl
www: http://www.techsoup.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.