dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Łódź. Bezpłatne doradztwo grupowe "Usługi marketingowe dla podmiotów ekonomii społecznej"

Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO) zaprasza na bezpłatne doradztwo grupowe dotyczące usług specjalistycznych (projektowanie stron www, projektowanie i wydruk materiałów graficznych) dla podmiotów ekonomii społecznej. Spotkanie odbędzie się 17 sierpnia w Łodzi w godz. 15-18.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Karolina Fijołek

2017-08-01, 08.54

Twoja organizacja potrzebuje nowej strony internetowej? Przydałby się Wam logotyp, ale na pokładzie nie macie grafika? Wasze zapasy wizytówek i ulotek już się wyczerpują (lub wyczerpały)? Krótko mówiąc – działacie, ale nie macie kanałów, którymi opowiecie o tym ludziom? Naszą odpowiedzią na Wasze wyzwania są usługi specjalistyczne.

Usługi specjalistyczne

Usługi specjalistyczne o wartości do 5.000 zł (na podmiot) przyznawane są według indywidualnych potrzeb podmiotu ekonomii społecznej zgłaszanych za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. W ramach usług możemy sfinansować m.in.:

  • przygotowanie strony www;
  • przygotowanie identyfikacji wizualnej lub zaprojektowanie konkretnych materiałów (np. wizytówek, ulotek, folderów, plakatów);
  • zaprojektowanie banerów internetowych;
  • usługi poligraficzne.

O czym będziemy rozmawiać?

  1. Oferta projektu „Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej”
  2. Czym są usługi specjalistyczne? Zasady przyznawania i realizacji.
  3. O jakie usługi mogę się ubiegać? Diagnoza potrzeb PES.
  4. Jak pozyskać sfinansowanie usług? Omówienie formularza zgłoszeniowego, wskazówki dla wypełniających.

Przed spotkaniem zapraszamy do zapoznania się z formularzem zgłoszeniowym oraz zasadami realizacji usług specjalistycznych - podczas doradztwa będa mogli Państwo otrzymac odpowiedzi na konkretne pytania związane z tymi dokumentami.

Doradztwo poprowadzi

Karolina Fijołek – absolwentka historii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i kulturoznawstwa ze specjalnością promocja sztuki na Uniwersytecie Łódzkim. Z INSPRO związana od 2013 r. Przez większość czasu wspierała Centrum KLUCZ w realizacji projektów: „BYĆ i MIEĆ – wsparcie przedsiębiorczości społecznej w województwie łódzkim” oraz Projektu Współpracy Ponadnarodowej OWES INSPRO. Obecnie w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ jest kluczowym

Kogo zapraszamy na doradztwo?

Zapraszamy przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (fundacji i stowarzyszeń prowadzących działalność gospodarczą i/lub aktywną działalność odpłatną pożytku publicznego, spółdzielni socjalnych i spółek non profit) zarejestrowanych na terenie Łodzi.

W spotkaniu mogą wziąć udział członkowie zarządów, pracownicy, współpracownicy i wolontariusze organizacji.doradcą ogólnym.

Aby zgłosić się na doradztwo, należy wypełnić krótki formularz. Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na spotkanie. Państwa obecność będziemy potwierdzać drogą e-mailową.

Sprawdź ofertę Centrum KLUCZ.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: Karolina Fijołek, | tel. 512 034 281, 42 630 17 49.

--------------------------------------------------------------------- Projekt „Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej" współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO), Pomorska 40, Łódź,
data wydarzenia: 2017-08-17
organizator: Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich
adres: Pomorska 40, 91-408 Łódź, woj. LD
tel.: 42 630 17 49, faks: 42 630 17 49
e-mail: biuro@inspro.org.pl
www: http://www.inspro.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.