dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Warsztaty "Twórcze czytanie dla osób 60+"

Lubisz rozmawiać o książkach? Masz 60 lub więcej lat? Weź udział w twórczym czytaniu. Warsztaty odbywają się w ramach prowadzonego przez Stowarzyszenie "Koncentrat" projektu piszemyplus.pl podczas festiwalu "Lato Seniora". Spotykamy się 3, 10 i 17 sierpnia w godz. 10.00-13.10 w Centrum Pomocy Społecznie Dzielnicy Śródmieście przy ul. Świętojerskiej 12a. Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy. Zapewniamy przyjazną i twórczą atmosferę.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Anna Błaszkiewicz

2017-07-04, 08.52

Lubisz rozmawiać o książkach? Masz 60 lub więcej lat? Weź udział w TWÓRCZYM CZYTANIU.

Na spotkaniach będziemy dyskutować o książkach i wybranych krótszych tekstach. Zastanowimy się nad tym, czym jest „dobra literatura”, wrócimy do klasyki, przyjrzymy się nowościom i modom literackim. Sprawdzimy, czy łatwo zostać książkowym recenzentem i ułożymy listę „książek najważniejszych”. Porozmawiamy o ulubionych pisarzach, literackich hochsztaplerach i bestsellerach. Poszukamy najlepszych pierwszych zdań, zakończeń i tytułów. A to wszystko przy kawie, cieście i (jeśli pogoda dopisze) w pięknym ogrodzie.

Warsztaty organizuje Stowarzyszenie Dziennikarzy i Dokumentalistów "Koncentrat". Zajęcia odbywają się w ramach festiwalu "Lato Seniora".

Spotykamy się 3, 10 i 17 sierpnia w godz. 10.00-13.10. w Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście przy ul. Świętojerskiej 12a.

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE, ALE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (liczba miejsc jest ograniczona):

tel. 607 825 475, lub tel. 691 937 428,

Zapewniamy wszystkie materiały potrzebne na zajęciach i profesjonalnych wykładowców, dzięki którym na pewno nie będzie nudno. Na uczestników czeka też słodki poczęstunek, owoce, kawa, herbata i zimne napoje.

Zajęcia odbywają się w ramach piątej edycji projektu PISZEMY+ współfinansowanego ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. Inicjatywie patronują: Głos Seniora, Gazeta Senior, Seniorzy24.pl i CaféSenior.pl

Więcej informacji na stronie www.piszemyplus.pl

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Warszawa, Świętojerska 12a, Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
data wydarzenia: od 2017-08-03 do 2017-08-17
organizator: Stowarzyszenie Dziennikarzy i Dokumentalistów "Koncentrat"
adres: Aleja Waszyngtona 30/36 lok. 52, 03-910 Warszawa-Praga-Południe, woj. mazowieckie
tel.: 691 937 428, e-mail: stowarzyszenie.koncentrat@gmail.com
www: http://www.koncentrat.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.