dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Łódź. Warsztat "Biznes poker, czyli klucz do pozyskiwania funduszy dla Twojej organizacji"

Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO) zaprasza na bezpłatny warsztat (doradztwo grupowe) "Biznes poker, czyli klucz do pozyskiwania funduszy dla Twojej organizacji", który odbędzie się 23 czerwca 2017 r. w Łodzi.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Karolina Fijołek

2017-06-09, 08.54

W podmiocie ekonomii społecznej czasem bywa jak w grze – po prostu trzeba podjąć ryzyko i zagrać. Dzięki warsztatowi „Biznes poker, czyli klucz do pozyskiwania funduszy dla Twojej organizacji” możesz podjąć ryzyko i w kontrolowanych warunkach przetestować nowy model biznesowy dla swojego podmiotu.

Jeśli poszukujesz pomysłów na:

  1. Nowe źródła przychodów
  2. Dotarcie do szerszego grona klientów
  3. Usprawnienie modelu biznesowego

to ten warsztat jest dla Ciebie!

Warsztat odbędzie się 23 czerwca 2017 r. (piątek) w siedzibie INSPRO (ul. Pomorska 40, Łódź) i będzie składał się z dwóch części:

I część – godz. 9.00-12.00 – dla wszystkich zainteresowanych osób

II część – godz. 13.00-16.00 – pogłębiona praca na przykładach podmiotów, w których działają uczestnicy warsztatów (nieobowiązkowo)

Warsztat poprowadzi:

Rafał Górski – Prezes Instytutu Spraw Obywatelskich. Absolwent Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego, Akademii Coachingu i Studium Menedżerskiego MiniMBA. Społecznik od 1995 r. W latach 2000-2010 członek redakcji Magazynu Obywatel. Inicjator kampanii obywatelskich, m.in.: „Tiry na tory”, „Obywatele decydują” i „Żaden z powyższych”. Ekspert Centrum Wspierania Rad Pracowników i Centrum KLUCZ (Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej). Pomysłodawca „Kuźni Kampanierów”. W latach 2013-2014 członek Komisji ds. kampanii społecznych w Polskim Radio. Felietonista Tygodnika Solidarność i współpracownik portalu WszystkoCoNajważniejsze.pl. W czasie wolnym kształtuje ciało, umysł i ducha, przygotowując się do „Selekcji” – gry opartej na scenariuszach selekcji do oddziałów specjalnych typu GROM.

Warsztat będzie prowadzony przy wykorzystaniu kart Business Model Poker.

Aby zgłosić się na warsztat, należy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na warsztat. Państwa obecność będziemy potwierdzać drogą e-mailową.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: Karolina Fijołek, e-mail: | tel. 512 034 281 | 42 630 17 49

Więcej informacji o warsztacie znajdziesz na naszej stronie

Projekt „Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej" współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO), Pomorska 40, Łódź,
data wydarzenia: 2017-06-23
organizator: Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich
adres: Pomorska 40, 91-408 Łódź, woj. LD
tel.: 42 630 17 49, faks: 42 630 17 49
e-mail: biuro@inspro.org.pl
www: http://www.inspro.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.