dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Warsztaty dla kobiet "Jak zachować się w sądzie"

Centrum Praw Kobiet zaprasza zainteresowane kobiety na bezpłatny warsztat przygotowujący do występowania w sądzie w sprawach karnych i rodzinnych. Zajęcia odbędą się w dniach 29-30 maja 2017 w Warszawie.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Monika Nowak

2017-05-10, 08.54

Warsztat obejmuje:

- zapoznanie uczestniczek ze strukturą instytucji jaką jest sąd (m.in. kto bierze udział w procesie, jakie są zadania poszczególnych osób, zasady rozpraw sądowych)
- przygotowanie uczestniczek do pełnienia roli świadka, powodu i oskarżonego w sądzie
- ćwiczenie budowania wypowiedzi opartych na faktach
- wypracowywanie sposobów radzenia sobie ze stresem związanym z nową/trudną sytuacją.

Trenerki prowadzące: Agnieszka Buśk- trenerka dramy i Liliana Otręba - trenerka WenDo - samoobrony i asertywności dla kobiet

Zajęcia odbywają się w lokalu Fundacji przy ulicy Pięknej 66a. lok 10 i 11 w terminach: 29 i 30 maja 2017 ( poniedziałek i wtorek ) w godzinach 17.30-20.30.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie swojego udziału w sekretariacie Fundacji 22 6222517 lub mailowo : . Przy zapisie prosimy o podanie swojego numeru tel kontaktowego Zajęcia te są wstępem do dalszych zajęć, które będą poświęcone problematyce prawnej związanej z przygotowaniem przez pokrzywdzone kobiety strategii postępowania, zabezpieczaniem dowodów oraz występowaniem w sprawach karnych i rodzinnych. Blok ten będzie realizowany wspólnie z Okręgową Radą Adwokacką w Warszawie. Uczestniczki najbliższych warsztatów będą miały pierwszeństwo udziału w bloku prawnym. . Warsztat odbywa się w ramach projektu „Zapewnienie pomocy specjalistycznej osobom doznającym różnych form przemocy w rodzinie w tym przemocy seksualnej”. Zadanie jest współfinansowane ze środków Urzędu Miasta st. Warszawy.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Centrum Praw Kobiet, Piękna 66A, 00-679 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: od 2017-05-29 do 2017-05-30
organizator: Fundacja Centrum Praw Kobiet
adres: Wilcza 60 lok. 19, 00-679 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
tel.: 22 622 25 17, e-mail: sekretariat@cpk.org.pl
www: http://www.cpk.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.