dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Kraków. Ruszyła rekrutacja na szkolenie dla liderek Kampanii 16 Dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć

Obchodzi Cię kwestia bezpieczeństwa kobiet i dziewczynek? Nie jest ci obojętne to, co się dzieje wokół przemocy ze względu na płeć? Zgłoś się do udziału w bezpłatnym szkoleniu przygotowującym do prowadzenia działań w ramach światowej kampanii „16 Dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć" w 2017 roku, którą koordynuje Autonomia. I część szkolenia: 10-11 czerwca 2017 r., Kraków.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Fundacja Autonomia

2017-04-28, 08.54

Zaproszenie skierowane jest do kobiet, w szczególności pracujących lub działających z dziewczynkami, dziewczynami i kobietami, a także z grupami koedukacyjnymi, w ramach grup nieformalnych, organizacji pozarządowych, pracy w sektorze edukacji, pomocy społecznej i in.

Zachęcamy do udziału tłumaczki Polskiego Języka Migowego oraz kobiety z grup mniejszościowych (z punktu widzenia takich kategorii, jak: niepełnosprawność, orientacja psychoseksualna, tożsamość płciowa, pochodzenie etniczne i narodowe, wiek, status społeczno-ekonomiczny i in.).

Miejsce: Kraków

Miejsce, w którym będzie realizowane szkolenie jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach i z wózkami.

Terminy:

● I część szkolenia: 10-11 czerwca 2017 r.

● II część szkolenia: 19-20 sierpnia 2017 r.

Program

Szkolenie będzie się składało z zajęć dotyczących przemocy ze względu na płeć, prowadzenia wspólnych działań w ramach kampanii „16 Dni..." oraz warsztatu WenDo - czyli metody budowania pewności siebie, asertywności i samoobrony dla kobiet i dziewcząt jako upełnomocniającej (empowermentowej) metody przeciwdziałania i przeciwstawiania się przemocy ze względu na płeć.

Pełna informacja: http://www.autonomia.org.pl/index.php?id=aktualnosci&ajdi=193

data wydarzenia: od 2017-06-10 do 2017-08-20
organizator: Fundacja Autonomia
adres: Konrada Wallenroda 55 lok. 75, 30-867 Kraków, woj. MA
źródło: Fundacja Autonomia
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.