dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Równe traktowanie w działaniach warszawskich NGO - warsztaty antydyskryminacyjne

Stowarzyszenie "Pro Humanum" zaprasza do udziału w dwudniowych, bezpłatnych warsztatach antydyskryminacyjnych, stworzonych specjalnie z myślą o potrzebach osób pracujących i współpracujących z organizacjami w Warszawie. Celem szkoleń jest zwiększenie świadomości i podnoszenie wiedzy w zakresie przeciwdziałania dyskryminacji, jej skutków oraz sytuacji grup i osób narażonych na dyskryminację. Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2017.

Wiadomość archiwalna

A A A

2017-04-03, 08.55

Szanowni Państwo,

pragniemy zaprosić Państwa do udziału w dwudniowych warsztatach antydyskryminacyjnych, stworzonych specjalnie z myślą o potrzebach osób pracujących i współpracujących z organizacjami pozarządowymi na terenie m.st. Warszawy.

Celem dwudniowych szkoleń jest zwiększenie świadomości i podnoszenie wiedzy w zakresie przeciwdziałania dyskryminacji, jej skutków oraz sytuacji grup i osób narażonych na dyskryminację.

Zapraszamy do udziału w warsztacie, podczas którego dowiecie się w jaki sposób można rozpoznawać oraz przeciwdziałać praktykom dyskryminacyjnym, które są niezgodne z obowiązującym prawem oraz prawem każdego człowieka do szacunku i równego traktowania.

Będziecie mieli możliwość zwiększenia własnych kompetencji m.in. dzięki umiejętności rozpoznawania stereotypów i uprzedzeń oraz świadomości ich wpływu na relacje i świadczone usługi. Tylko tak odpowiadać możemy na różnorodne potrzeby mieszkańców Warszawy, sprawnie komunikować się wewnątrz organizacji i w efekcie realizować powierzone zadania lepiej niż konkurenci.

Naprawdę warto zainwestować w siebie. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji w załączniku oraz na stronie: http://prohumanum.org/wspolpraca/

Aktualne daty szkoleń i zgłoszenia za pomocą formularza (klik!).

Od 2017 roku w ogłoszeniach konkursowych mamy zapis wynikający z &3, pkt 3 zgodnie z którym, przy wykonywaniu zadania publicznego Zleceniobiorca kieruje się zasadą równości, w szczególności dba o równe traktowanie wszystkich uczestników zadania publicznego. Warto spełniać.

 

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Warszawskie Centrum Wielokulturowe, Jagiellońska 54, 03-463 Warszawa-Praga-Północ, woj. mazowieckie
data wydarzenia: od 2017-06-05 do 2017-09-28
organizator: Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego "Pro Humanum"
adres: Śniadeckich 12/16 lok. 17, 00-654 Warszawa-Praga-Południe, woj. mazowieckie
tel.: 22 403 32 03, faks: 22 403 32 03
e-mail: ngo@prohumanum.org
www: http://www.prohumanum.org 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.