dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. SCWO: Szkolenie "Pozyskiwanie funduszy od biznesu"

Termin i miejsce: 23 marca 2017, w godz. 9:00-16:00, Stowarzyszenie BORIS przy ul. Wareckiej 4/6 w Warszawie. Udział bezpłatny.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Ewelina Markowska

2017-03-10, 08.56

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) zaprasza przedstawicieli/ki organizacji działających na rzecz mieszkańców Warszawy na bezpłatne szkolenie: "Pozyskiwanie funduszy od biznesu "

Jak sprzedać to co robimy biznesowi, czyli o pozyskiwaniu funduszy od firm?

Tyle razy próbowaliśmy i nic z tego nie wyszło – tak wielokrotnie mówią organizacje o swoim doświadczeniu ze sponsoringiem. Prawdą jest, że jest to jedno z trudniejszych narzędzi pozyskiwania funduszy na działania społeczne. Sprawę na pewno ułatwia poznane konkretnych narzędzi pozyskiwania środków od biznesu. Temu właśnie poświęcone będzie szkolenie. Będzie trochę niezbędniej teorii, ale nie zabraknie też przykładów i ćwiczeń, żeby móc szybko przetestować teorie w praktyce.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy osoby pracujące w organizacjach pozarządowych, które dopiero planują pozyskiwać środki na działania od biznesu oraz tych, którzy już próbowali i chcą to robić skuteczniej.

Osoba prowadząca: Joanna Szymańska

Zgłoszenia:

Na Państwa FORMULARZ ZGŁOSZENIA czekamy do 16 marca 2017. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane na seminarium otrzymają potwierdzenie drogą mailową dnia 17 marca 2017.

Osoba do kontaktu: Ewelina Markowska, , Stowarzyszenie BORIS.

Seminarium realizowane jest przez Stowarzyszenie BORIS, w ramach projektu „Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych”.Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo


miejsce: Stowarzyszenie BORIS, Warecka 4/6, 00-040 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: 2017-03-23
organizator: Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS
adres: Warecka 4/6, 00-040 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
tel.: 22 624 02 80, e-mail: boris@boris.org.pl
www: http://www.boris.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


Akces na szkolenie 23.03.2017 - 2017-03-13, 14:41
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.