dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Szkoła Fundraisingu FAOO - bezpłatny program edukacyjny dla NGO!

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich (FAOO) zaprasza do udziału w bezpłatnym kursie podnoszącym kompetencje fundraisingowe osób zajmujących się pozyskiwaniem środków w organizacjach działających poza dużymi miastami. To półroczny program blended-learningowy, składający się z 4 zjazdów stacjonarnych, e-learningu, indywidualnych konsultacji i prac wdrożeniowych. Rekrutacja właśnie ruszyła i potrwa do 22 marca 2017!

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Iza Jaroń

2017-03-06, 17.54

Nowa propozycja edukacyjna dla osób zainteresowanych fundraisingiem. FAOO zaprasza na specjalistyczny kurs „Szkoła Fundraisingu FAOO”. Rekrutacja właśnie się zaczyna!

„Szkoła Fundraisingu FAOO” jest bezpłatnym programem, realizowanym w formule blended-learningowej – składa się z czterech szkoleń stacjonarnych, dwóch webinariów, solidnej porcji e-learningu oraz prac wdrożeniowych, które mogą się wprost przełożyć na potencjał fundraisingowy organizacji.

Kurs skierowany jest do osób związanych z organizacjami działającymi poza dużymi miastami, mających niewielkie doświadczenie w pozyskiwaniu środków, a wielką chęć podniesienia swoich kompetencji fundrasingowych.

Kurs stanowi okazję do:

1. Przyjrzenia się dotychczasowym działaniom fundraisingowym, oceny ich skuteczności i adekwatności, określenia potencjału fundraisingowego organizacji i zbadania związku między działaniami fundraisingowymi a strategią działania organizacji.

2. Przejrzenia potencjalnych metod i technik pozyskiwania środków, poznania ich zalet i słabości, zastanowienia się nad ich wykorzystaniem w swojej organizacji.

3. Wnikliwego spojrzenia na darczyńcę – wejście w świat marketingu przydatnego w fundraisingu pozagrantowym, określenie persony (person), zastanowienia się nad ścieżką darczyńcy, zaplanowania relacji z darczyńcą.

4. Zagłębienia się w aspekty prawne fundraisingu, nabrania pewności co do słuszności przyjmowanych rozwiązań lub modyfikacji tak, aby pozyskiwanie środków odbywało się zgodnie z prawem i nie narażało na problemy ani organizacji zbierającej, ani darczyńców.

5. Zaplanowania kampanii fundraisingowej, określenia jej celów finansowych i niefinansowych, wyboru metod i narzędzi, opracowania harmonogramu i budżetu.

Kiedy?

Rekrutacja do kursu właśnie się zaczęła i trwa do 22 marca.

Wyniki będą ogłoszone w najpóźniej 31 marca.

Kurs rozpoczyna się 11 kwietnia webinarium otwierającym, a pierwsze szkolenie stacjonarne – 19-20 kwietnia. Ostatnie webinarium zaplanowane jest na 15 listopada.

Więcej informacji o kursie „Szkoła Fundraisingu FAOO” (szczegółowy program, harmonogram, warunki rekrutacji, kadra) znaleźć można w załączniku "Szkoła Fundraisingu FAOO - informacje" oraz na stronie www.faoo.pl.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Warszawa
data wydarzenia: od 2017-03-06 do 2017-03-22
organizator: Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich
adres: Królowej Marysieńki 48, 02-954 Warszawa-Wilanów, woj. mazowieckie
tel.: 22 550 28 10, e-mail: faoo@faoo.pl
www: http://faoo.pl 
źródło: FAOO
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.