dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Darmowy warsztat mikrodotacje na inicjatywę kierowaną do uczniów szkół podstawowych

Fundacja na rzecz Rozwoju Wsi "Polska Wieś 2000" im. Macieja Rataja zaprasza studentów/studentki pedagogiki oraz wolontariuszy/wolontariuszki organizacji pozarządowych do bezpłatnego udziału w projekcie "Akademia Edukacji Globalnej". Planujemy 16-godzinne warsztaty (21-23 października) w Warszawie, zapewniamy nocleg i wyżywienie. Przekażemy Wam także mikrodotację na zorganizowanie aktywności w szkole podstawowej.

Wiadomość archiwalna

A A A

Ważne dla studentów/studentek pedagogiki: Wolontariat może być zaliczany do stażu!

Zaplanowaliśm dla Was warsztaty (zapewniamy bezpłatny nocleg w Warszawie i wyżywienie), dotyczące jednego z wyzwań globalnych, jakim jest zapewnienie pokoju i bezpieczeństwa na świecie. W ramach projektu opracujemy wspólnie 6 mikroprojektów (konkursy, warsztaty dla dzieci czy inne inicjatywy realizowane w ramach ogólnoeuropejskiego Tygodnia Edukacji Globalnej pod hasłem „Razem dla pokoju”), adresowanych do uczniów klas 1-3 wiejskich szkół podstawowych z terenów wiejskich i małych miast woj. mazowieckiego, na realizację których otrzymacie mikrogranty w wysokości 300 zł. Po realizacji mikroprojektów zaprosimy Was na spotkanie podsumowujące, podczas którego wypracowana zostanie także strategia dalszych działań Akademii Edukacji Globalnej, której działania chcemy w przyszłości kontynuować.

Jeżeli studiujesz pedagogikę lub działasz w organizacji pozarządowej, lubisz pracę z dziećmi, interesują Cię wyzwania współczesnego świata, jesteś otwarty/otwarta na inne kultury i tradycje, chcesz tworzyć Akademię Edukacji Globalnej i wspólnie ją dalej rozwijać, to właśnie Ciebie zapraszamy!

Zgłoszenia przyjmujemy do 16.10.2016 r. Prosimy o wypełnienie załączonego formularza adres: e.dargiewicz

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Warszawa
data wydarzenia: od 2016-10-21 do 2016-10-23
organizator: Fundacja na rzecz Rozwoju Wsi "Polska Wieś 2000" im. Macieja Rataja
adres: Reymonta 12a, 01-842 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 22 663 78 00, faks: 22 663 09 86
www: http://www.polskawies2000.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.