dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Oborniki Śląskie. Szkolenie "Czym jest edukacja globalna?"

Organizatorzy Brave Kids wspólnie z Obornickim Ośrodkiem Kultury zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w projekcie z zakresu edukacji globalnej, pt. "Akademia Dzieci Świata w gminie Oborniki Śląskie". Na projekt składa się przede wszystkim szkolenie dla nauczycieli i nauczycielek – 15 października 2016 oraz cykl warsztatów wielokulturowych w szkołach podstawowych w gminie Oborniki Śląskie dla około 150 dzieci.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Iwona Stankova

2016-10-07, 08.53

Szkolenie dla nauczycieli i nauczycielek „CZYM JEST EDUKACJA GLOBALNA?”

15 października 2016, godz. 10:00 – 16:00 Obornicki Ośrodek Kultury | zapisy:

Celem warsztatu jest przybliżenie 25 uczestnikom i uczestniczkom warsztatu kwestii związanych z edukacją globalną przy równoczesnej dbałości o wprowadzanie w życie takich wartości ważnych w Edukacji Globalnej jak godność osoby ludzkiej, sprawiedliwość, solidarność, równość, pokój, wolność. Nauczyciele i nauczycielki będą mogli również zastanowić się nad swoją rolą we wprowadzaniu edukacji globalnej w swojej placówce i przygotować plan na Tydzień Edukacji Globalnej (12.11- 18.11.2016).

Prowadzenie: Anna Kudarewska - absolwentka podyplomowych studiów z zarządzania rozwojem globalnym na Open University w Wielkiej Brytanii, wieloletni praktyk pomocy rozwojowej, pracowała dla wielu międzynarodowych organizacji rozwojowych (Handicap International, VVAF, UNDP, ICBL), kierowniczka programowa Domu Spotkań, trenerka edukacji rozwojowej metodami pozaformalnymi, trenerka antydyskryminacyjna, absolwentka Akademii Treningu Antydyskryminacyjnego Willi Decjusza.

Zapisy do 12 października: Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2016r.www.polskapomoc.gov.pl

 

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Obornicki Ośrodek Kultury, ul. Dworcowa 26, 55-120 Oborniki Śląskie, woj. Dolnośląskie
data wydarzenia: 2016-10-15
organizator: Stowarzyszenie Kultury Teatralnej "Pieśń Kozła"
adres: Purkyniego 1, 50-155 Wrocław, woj. dolnośląskie
tel.: 71 342 71 10, faks: 71 342 71 10
www: http://www.piesnkozla.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.