dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Warsztaty w projekcie „Akademia Edukacji Globalnej"

Fundacja na rzecz Rozwoju Wsi "Polska Wieś 2000" im. Macieja Rataja zaprasza do udziału projekcie wolontariuszy/ wolontariuszki organizacji pozarządowych z terenów wiejskich i małych miast woj. mazowieckiego. Oferujemy darmowe szkolenie z noclegiem i wyżywieniem w Warszawie z zakresu edukacji globalnej, przekażemy także mikrogranty na realizację projektu w szkołach podstawowych w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej pod hasłem "Razem dla Pokoju".

Wiadomość archiwalna

A A A

Fundacja Na Rzecz Rozwoju Wsi „Polska Wieś 2000” im. Macieja Rataja rozpoczyna rekrutację do projektu „Akademia Edukacji Globalnej” – edukatorzy i edukatorki dla pokoju i bezpieczeństwa na świecie”. W ramach projektu, w październiku br. zrealizowane zostaną m.in. 16- godzinne warsztaty dla wolontariuszy/wolontariuszek organizacji pozarządowych na wsiach i w małych miastach do 25 tys. mieszkańców (zapewniamy bezpłatny nocleg w Warszawie i wyżywienie), dotyczące jednego z wyzwań globalnych, jakim jest zapewnienie pokoju i bezpieczeństwa na świecie. Uczestnicy/czki projektu opracują także w ich trakcie koncepcję realizacji 6 mikroprojektów (konkursy, warsztaty dla dzieci i wszelkie inne inicjatywy realizowane w ramach ogólnoeuropejskiego Tygodnia Edukacji Globalnej hasłem „Razem dla pokoju”), adresowanych do uczniów klas 1-3 wiejskich szkół podstawowych woj. mazowieckiego, na realizację których otrzymają mikrogranty w wysokości 300 zł. Po realizacji mikroprojektów zaplanowaliśmy spotkanie podsumowujące, podczas którego wypracowana zostanie także strategia dalszych działań Akademii Edukacji Globalnej, której działania chcemy w przyszłości kontynuować.

Jeżeli działasz w organizacji pozarządowej woj. mazowieckiego na terenach wiejskich lub w miastach do 25 tys. mieszkańców, lubisz pracę z dziećmi, interesują Cię wyzwania współczesnego świata, jesteś otwarty/otwarta na inne kultury i tradycje, chcesz tworzyć Akademię Edukacji Globalnej i wspólnie ją dalej rozwijać, to właśnie Ciebie zapraszamy!

Zgłoszenia przyjmujemy dn. 25.09. Prosimy o wypełnienie załączonego formularza i przesłanie go na adres: .

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Al. W.Reymonta 12a, 01-842 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: od 2016-09-20 do 2016-10-31
organizator: Fundacja na rzecz Rozwoju Wsi "Polska Wieś 2000" im. Macieja Rataja
adres: Reymonta 12a, 01-842 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 22 663 78 00, faks: 22 663 09 86
www: http://www.polskawies2000.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.