dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Warsztaty wokalne "Targówek śpiewa"

Interesujesz się śpiewem, ale nie masz warunków, żeby pośpiewać, poćwiczyć, rozwinąć swoje umiejętności? Zapisz się na bezpłatne warsztaty dla młodzieży - TARGÓWEK ŚPIEWA, które poprowadzi Anna Sandowicz – aktorka i wokalistka. Odbędą się w Przestrzeni Eksperymentalnej w Teatrze Rampa.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Katarzyna Szewczyk

2016-09-01, 16.09

Warsztaty mają na celu pogłębienie świadomości sposobów wyrażania dźwięku, pobudzenie wyobraźni, interpretowanie piosenki oraz praca nad koordynacją ruchową i świadomością sceniczną. Skierowane są do młodzieży od lat 15.

Całość zakończymy spektaklem warsztatowym.

Zgłoszenia przesyłajcie na adres , do końca września! Liczy się kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają sąsiedzi z Targówka. Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty są nieodpłatne.

ANNA SANDOWICZ, aktorka i wokalistka. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Nagrodzona na XXVIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi(Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi dla wykonawców przedstawienia "Plastelina"). Skończyła wydział aktorski metody Meisnera w Actors Temple w Londynie. W latach 2004-2007 związana Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie, gdzie występowała m.in w spektaklach „Miss Saigon” czy „Koty”. W latach 2010-2016 aktorka w zespole Teatru Polskiego w Poznaniu, współpracuje również w Teatrem Wielkim w Poznaniu i z Teatrem Powszechnym w Radomiu. Zagrała głowną rolę w filmie „Z nieba do nieba”. Od 2010 roku występuje również w serialu „Barwy Szczęścia” w TVP2 oraz innych produkcjach telewizyjnych m.in. w „Komisarzu Aleksie”. Nagrała album "Zendegi Zibast" z międzynarodowymi artystami. Album został uznany za najlepszą płytę jazzową 2015 roku. Bierze udział w niezależnych projektach filmowych i teatralnych.Jej pasją są muzyka, języki obce oraz kultura wschodu. Wychowała się w wielokulturowym domu. Jej drugim językiem jest rosyjski. Projekt jest współfinansowany przez Biuro Kultury w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacyjnego 2016-2022 w Warszawie.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Teatr Rampa, Kołowa 20, 03-536 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: od 2016-09-01 do 2016-09-30
organizator: Otwarta Rampa
adres: Kołowa 20, 03-536 Warszawa, woj. mazowieckie
e-mail: otwartarampa@gmail.com
www: https://www.facebook.com/OtwartaRampa/?fref=ts 
źródło: Otwarta Rampa
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.