dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Warsztaty wokalne "Targówek śpiewa"

Interesujesz się śpiewem, ale nie masz warunków, żeby pośpiewać, poćwiczyć, rozwinąć swoje umiejętności? Zapisz się na bezpłatne warsztaty dla młodzieży - TARGÓWEK ŚPIEWA, które poprowadzi Anna Sandowicz – aktorka i wokalistka. Odbędą się w Przestrzeni Eksperymentalnej w Teatrze Rampa.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Katarzyna Szewczyk

2016-09-01, 16.09

Warsztaty mają na celu pogłębienie świadomości sposobów wyrażania dźwięku, pobudzenie wyobraźni, interpretowanie piosenki oraz praca nad koordynacją ruchową i świadomością sceniczną. Skierowane są do młodzieży od lat 15.

Całość zakończymy spektaklem warsztatowym.

Zgłoszenia przesyłajcie na adres , do końca września! Liczy się kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają sąsiedzi z Targówka. Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty są nieodpłatne.

ANNA SANDOWICZ, aktorka i wokalistka. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Nagrodzona na XXVIII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi(Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi dla wykonawców przedstawienia "Plastelina"). Skończyła wydział aktorski metody Meisnera w Actors Temple w Londynie. W latach 2004-2007 związana Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie, gdzie występowała m.in w spektaklach „Miss Saigon” czy „Koty”. W latach 2010-2016 aktorka w zespole Teatru Polskiego w Poznaniu, współpracuje również w Teatrem Wielkim w Poznaniu i z Teatrem Powszechnym w Radomiu. Zagrała głowną rolę w filmie „Z nieba do nieba”. Od 2010 roku występuje również w serialu „Barwy Szczęścia” w TVP2 oraz innych produkcjach telewizyjnych m.in. w „Komisarzu Aleksie”. Nagrała album "Zendegi Zibast" z międzynarodowymi artystami. Album został uznany za najlepszą płytę jazzową 2015 roku. Bierze udział w niezależnych projektach filmowych i teatralnych.Jej pasją są muzyka, języki obce oraz kultura wschodu. Wychowała się w wielokulturowym domu. Jej drugim językiem jest rosyjski. Projekt jest współfinansowany przez Biuro Kultury w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacyjnego 2016-2022 w Warszawie.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Teatr Rampa, Kołowa 20, 03-536 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: od 2016-09-01 do 2016-09-30
organizator: Otwarta Rampa
adres: Kołowa 20, 03-536 Warszawa, woj. mazowieckie
e-mail: otwartarampa@gmail.com
www: https://www.facebook.com/OtwartaRampa/?fref=ts 
źródło: Otwarta Rampa
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.