dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Bezpłatne szkolenie dotyczące kryzysu migracyjnego

Organizatorzy zapraszają na spotkanie informacyjne i bezpłatne szkolenie przygotowane dla dziennikarzy, a dotyczące kryzysu humanitarnego na Bliskim Wschodzie i sytuacji w Syrii. Szkolenie odbędzie się w sobotę, 12 marca 2016 w Warszawie.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Organizatorzy

2016-03-09, 08.52

Eksperci usystematyzują i przekażą Wam w przystępny sposób wiedzę na temat genezy konfliktu w Syrii, czynników, które mają wpływ na kryzys migracyjny w Europie, wyjaśnią też zagadnienia związane z przesiedleniami i relokacjami uchodźców, a także przekażą podstawowe informacje dotyczące międzynarodowego prawa uchodźczego.

Szkolenia to wspólny projekt trzech organizacji: Fundacji Papaya, PCPM oraz Fundacji Kultury Świata. Projekt realizowany jest w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG. Dystrybutorem środków jest Fundacja Batorego. Więcej informacji o całym projekcie uzyskacie tu:

http://pcpm.org.pl/pcpm-w-procesie-badan-i-edukacji-dotyczacych-uchodzcow.html

Szkolenie jest oczywiście bezpłatne.

Szkolenie odbędzie się w sobotę 12. marca br. w godz. 10.00-14.00 w siedzibie Fundacji PCPM przy ul. Mokotowska 56, lok. 8 (III piętro) w Warszawie.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc proszę o potwierdzenie obecności do czwartku tj.: 10.03.2016 r.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

data wydarzenia: 2016-03-12
źródło: info. nadesłana
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.