dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

ABC przedsiębiorczości III. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast

Fundacja Wspomagania Wsi rozpoczyna projekt "ABC przedsiębiorczości III", który stanowi kolejną część Programu Edukacji finansowej Fundacji. Projekt będzie realizowany we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Potrwa do 31 marca 2017 r.

Wiadomość archiwalna

A A A

Celem projektu jest rozbudzenie zainteresowania przedsiębiorczością, a także wzrost poziomu wiedzy i umiejętności z zakresu otwierania i prowadzenia indywidualnej działalności gospodarczej mieszkańców wsi i miast (do 20 tys. mieszkańców) z całej Polski.

Tak jak w poprzednich edycjach projektu, Fundacja Wspomagania Wsi planuje zorganizowanie i przeprowadzenie spotkań edukacyjnych w terenie, których tematem przewodnim będzie przygotowanie biznesplanu własnej działalności gospodarczej. Będziemy rozmawiać o wizji i celach przyszłej firmy, analizować rynek i konkurencję, wyliczać koszty niezbędne do rozpoczęcia działalności, a także robić rachunek zysków i strat. Ponadto uczestnicy szkoleń zdobędą wiedzę praktyczną dotyczącą zakładania firmy – jaką formę opodatkowania wybrać, jak zarejestrować działalność gospodarczą oraz w jaki sposób można ją sfinansować. Na koniec spróbujemy przybliżymy nieco tematy marketingu, reklamy i nowych technologii, które mogą być przydatne w rozwoju nawet jednoosobowej firmy.

Spotkania z mieszkańcami wsi i małych miast będą prowadzić trenerzy edukacji finansowej, którzy współpracowali z Fundacją Wspomagania Wsi w poprzednich edycjach projektu.

Więcej informacji na http://edufin.pl/index.php/o-programie

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Polska
data wydarzenia: od 2015-12-28 do 2017-03-31
organizator: Fundacja Wspomagania Wsi
adres: Bellottiego 1, 01-022 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 22 636 25 70, faks: 22 636 62 70
e-mail: fww@fww.org.pl
www: http://www.fww.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.